Soffbord med klaff

475861

SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord med klaff

Budhistorik (7 bud)
3395600
3395599
3393142
3393140
850
3391461
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.