Anette Björk-Swensson oljemålning

475860

ANETTE BJÖRK-SWENSSON (född 1956): Kompostion med löparskor, signerad och daterad AB ''Anna'' -79, olja på pannå, ca ca 25x33 cm

Utsälld: Galleri Allemans Katt

Fack 8

Budhistorik (18 bud)
3391402
1 600
3392673
1 600
3391402
3392672
1 400
3391402
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.