Louis Sparre etsning motiv av Anders Zorn

475859

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Anders (Zorn) vid frukostbordet i Mora", signerad Louise Sparre samt i plåten L Sparre 20, numrerad 34/75, etsning, 23,5x17,5 cm

Oramad, veck i marginalen

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (17 bud)
3392995
1 700
3392616
1 600
3392870
1 600
3392616
3392867
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.