Trumpet Boosey

475856

TRUMPET, försilvrad, Boosey London, med reliefdekor, längd 33 cm

Slitage, bucklor, ej funktionstestad

Instrument

Monter 26

Trumpet Boosey

Budhistorik (5 bud)
3389839
450
3384357
3389798
3384357
3382603

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.