Heltborg Möbler bar med barstolar

475855

BAR samt 2 barstolar, Heltborg Möbler, möjligen designad av Erik Buch, 1960/70-tal, fanérad i teak, invändigt med fack för flaskor samt hyllplan, löstagbar skärbräda, skivor i bakelit, beslag i mässing, höjd 92, 45x105, stolar i teak med stålrör, sitsar klädda i skinn, stolarnas sitthöjd 79 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

3391479
6 000
3391091
3388209
1 600
3382240

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.