Rune Persson oljemålning

475851

RUNE PERSSON (1914-1990), stadsbild, signerad Rune Persson 51, olja på duk, ca 73 x 60 cm

Rum 16

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3391755
450
3391704
3391703
3389047

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.