Spegel i tenn 1930-tal

475850

SPEGEL, tenn, 1930-tal, dekor med figurscen föreställande bågskjutande man, diameter ca 47 cm

Slitage

Speglar

Rum 19

Spegel i tenn 1930-tal

Budhistorik (27 bud)
3391264
2 600
3391197
2 400
3391148
3391192
3391148
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.