Einar Jolin

475836

EINAR JOLIN (1890-1976): (2) "Gata i Algér 1924", Ökenlandsskap med kamel och figur, litografier 1934, signerade Einar Jolin bladmått ca 49x39 resp 49,5x40 cm

Oramade, mindre kantskada/veck

Rum 9, Vagga 2

Einar Jolin

Budhistorik (2 bud)

3391263
3385804

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.