Hallbänk ek

475831

HALLBÄNK, ek, 1950-tal, 3 delar, rak sammankopplad benställning, höjd ca 52, 100x37 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Hallbänk ek

Budhistorik (3 bud)

3390807
3389512
3389511

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.