Stol 1950-tal

475830

STOL, ek, 1950-tal, massiv stomme med sits i flätat repsnöre, sammankopplade ben, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 3

Stol 1950-tal

Budhistorik (10 bud)
3391513
3391375
750
3391332
700
3391331
650
3391330
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.