Matgrupp i teak 1960-tal

475822

MATGRUPP, 1960-tal, teak, bestående av matbord samt 6 st stolar, teak samt teakfanér, bord märkt MADE IN SWEDEN, bordets mått, höjd 72, 140x100, utdragsskivor a 50 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 2

Matgrupp i teak 1960-tal

Budhistorik (17 bud)
3391511
3 400
3390558
3 200
3391508
3 200
3390558
3391503
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.