Harald Lindberg oljemålning

475821

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm; oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3385815
3385363
3385363
950
3385285
900
3385359
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.