Sängbord

475817

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, svartlackerade med kromade ben och dragknoppar, höjd 62, 40x45 cm

repor ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Sängbord

Budhistorik (12 bud)
3391600
4 200
3391604
4 200
3391600
3391598
3 800
3391598
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.