Pallar 1 par Danmark

475806

PALLAR, 1 par, 1960-tal, stålstomme, klädda i galontyg, märkta Made in Denmark, sitthöjd ca 47,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Pallar 1 par Danmark

Budhistorik (9 bud)
3390457
700
3391043
650
3390457
600
3391042
550
3390457
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.