Soffbord 1960/70-tal

475803

SOFFBORD, 1960/70-tal, stomme i aluminum, skiva med kakelplattor, höjd 52, 68,5x130 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Soffbord 1960/70-tal

Budhistorik

2017-07-27 kl 17:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.