Skrivbord omkring 1900

475798

SKRIVBORD, omkring 1900, valnötsfanér samt bestat lövträ, beslag i mässing, läderklädd skiva, höjd 75, 130x67 cm

Bruksslitage och smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skrivbord omkring 1900

Budhistorik (27 bud)
3391379
2 600
3391386
2 400
3391379
3391383
3391379
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.