Claes Folcker akvareller skärgård Sommar

475796

CLAES FOLCKER (född 1940):2 st, Skärgårdsmotiv från Sävsundet och Sävö krog, signerade Claes Folcker, akvareller, 37x52 cm vardera

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 11

Budhistorik (12 bud)
3391631
3391630
950
3391629
900
3391628
850
3391627

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.