Bockbord i furu Sommar

475786

BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 75, 153x74 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord, Specialauktion

Rum 13

Bockbord i furu Sommar

Budhistorik (26 bud)
3391101
2 400
3391092
3391088
3391074
1 900
3391073
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.