Skrivbord i jugend

475785

SKRIVBORD, omkring 1900, jugend, fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 111x62 cm

Delvis blekt skiva, smärre ytskador, nyckel saknas

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 22

Skrivbord i jugend

Budhistorik (11 bud)
3391657
1 900
3390845
1 800
3391652
1 800
3390845
1 700
3391651
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.