Maj Jerndahl oljemålning

475784

MAJ JERNDAHL (1895-1961): Sydländskt landskap, signerad Jerndahl, olja på pannå, 32x40 cm

Krackelyr

Fack 16

Maj Jerndahl oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3390598
3389745
3389744
3389508

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.