Kista 1700-tal

475783

KISTA på benställning, 1700-tal, bemålad, beslag i metall, höjd inkl. beställning 77, 71x53 cm

Senare benställning, skador och slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Kista 1700-tal

Budhistorik

2017-07-27 kl 20:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.