Karmstol 1800-tal

475782

KARMSTOL, 1800-talets slut, regencystil, massiv mahogny, sits klädd i grönt skinn, sitthöjd ca 46,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3391265
500
3391260
450
3390749
3390467
3384669

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.