Orientmatta

475781

ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm

Delar med lagning och delvis hårt slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (8 bud)
3391694
3391693
1 900
3391692
1 800
3391691
1 700
3391690
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.