Orientmatta

475772

ORIENTMATTA, Persien, signerad, ca 346x234 cm

Ställvis hårdare slitage, kortsidor saknar några knutar

Mattor/Textilier, Äkta mattor

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (22 bud)
3393355
4 200
3393354
3393350
3 800
3393344
3 600
3393349
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.