Carl Stenberg oljemålning Sommar

475770

CARL STENBERG(1864-1934): Gårdsmotiv, signerad C Stenberg, olja på duk, 90x61 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Fack 12

Budhistorik (16 bud)
3391520
3391351
3391514
3391351
1 900
3391463
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.