Boksnurra ek

475764

BOKSNURRA, 1900-talets början, ek, höjd 82, 50x50 cm

Ytslitage, spricka

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Boksnurra ek

Budhistorik (15 bud)
3391408
1 700
3389638
1 600
3387425
3384375
1 400
3387424
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.