Röllakanmatta

475748

RÖLLAKANMATTA, Svensk Hemslöjd, signerad S H, geometriskt mönster, ca 218 x 169 cm.

Slitage, ena långsidan med framnött varpkant.

Mattor/Textilier

Röllakanmatta

Budhistorik (29 bud)
3390321
5 200
3390955
5 000
3390321
4 800
3390954
4 600
3390321
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.