Glas 1800-tal

475731

GLAS, tidigt 1800-tal, 4+1 st, slipad dekor med festonger, höjd ca 8,5 resp. 12 cm

Två glas med nagg

Glas, Dricksglas

Monter 13

Glas 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3390223
2017-07-26 17:56:11

2017-07-26 kl 21:42
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer