Glas 1800-tal

475731

GLAS, tidigt 1800-tal, 4+1 st, slipad dekor med festonger, höjd ca 8,5 resp. 12 cm

Två glas med nagg

Glas, Dricksglas

Monter 13

Glas 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3390223
2017-07-26 17:56:11

2017-07-26 kl 21:42
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.