Fotoramar

475726

BORDSRAMAR, 18/1900-tal, 2+1 st, förgylld metall, dekor med bl.a. fransk lilja, höjd ca 16 resp. 18 cm

Visst slitage

Diverse

Monter 14

Fotoramar

Budhistorik (9 bud)
3389823
3389401
750
3389401
550
3382957
500
3384194
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.