Ljuskrona

475717

LJUSKRONA, Italien, 1900-talets andra hälft, metallstomme behängd med droppformade prismor, höjd inkl. kedja ca 70, diameter 35 cm

Visst slitage, ett löv saknas

Belysning, Ljuskronor

Hylla 4

Ljuskrona

Budhistorik (1 bud)

3384820
2017-07-22 13:33:25

2017-07-26 kl 15:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.