Spegel gustaviansk stil

475716

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, krön med medaljong, ca 119x48 cm

Visst slitaeg, smärre dekornagg

Speglar

Rum 7

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3390424
950
3390407
900
3390407
650
3390022
600
3389729
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.