Jacob Ängman silverbestick Rosenholm

475715

JACOB ÄNGMAN, GAB, 12 kaffeskedar "Rosenholm", silver, medföljer gör set med uppläggningssked samt 2 syltskedar GAB, 1920-tal, totalvikt ca 298g

Visst slitage

Silver

Monter 14

Budhistorik (5 bud)
3390078
850
3389262
3388665
750
3386740
700
3386740

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.