Grötskål tenn 1838

475713

CARL GUSTAF WIGHOLM, grötskål, tenn, Gävle, 1838, stämplad, diameter ca 24 cm

Bucklor, graverat personnummer

Metall

Monter 7

Grötskål tenn 1838

Budhistorik (7 bud)
3390284
600
3385649
550
3383035
500
3385648
450
3383035

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.