Birger Halling oljemålning

475709

BIRGER HALLING (1907-1996): "Fritt efter Picasso", monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm

PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Ytskada

Rum 22

Birger Halling oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3390080
4 600
3390050
4 400
3389853
4 200
3390048
4 200
3389853

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.