Charles Sjöholm oljemålning

475707

CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5x38,5 cm

Fack 21

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3390380
3390289

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.