Peter Dahl Fredmans Epistlar, 4 st

475702

PETER DAHL (född 1934): (4) Fredmans Epistel nr 30, 46, 48 och 49, ur Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, vardera ca 29x43 resp 43x29 cm

Oramade

Budhistorik (10 bud)
3389494
3389750
3389494
700
3389664
650
3389494
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer