Peter Dahl Fredmans Epistlar, 4 st

475702

PETER DAHL (född 1934): (4) Fredmans Epistel nr 30, 46, 48 och 49, ur Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, vardera ca 29x43 resp 43x29 cm

Oramade

Budhistorik (10 bud)
3389494
3389750
3389494
700
3389664
650
3389494
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.