Bertil Fridhagen soffbord

475701

BERTIL FRIDHAGEN, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1950-tal, soffbord i mahogny med formpressad skiva, sammankopplade ben, etikettmärkt, höjd ca 58, 76x60 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Bertil Fridhagen soffbord

Budhistorik (3 bud)

3385034
3385033
3385032
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer