Bertil Fridhagen soffbord

475701

BERTIL FRIDHAGEN, Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1950-tal, soffbord i mahogny med formpressad skiva, sammankopplade ben, etikettmärkt, höjd ca 58, 76x60 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Bertil Fridhagen soffbord

Budhistorik (3 bud)

3385034
3385033
3385032
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.