Bordslampa Falkenberg belysning

475698

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1900-talets mitt, skärm och fot i mässing, läderklädd stomme, etikettmärkt, höjd ca 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 4

Budhistorik (12 bud)
3387536
900
3389948
850
3387536
3387074
750
3387074
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer