Einar Jolin Sommar

475689

EINAR JOLIN (1890-1976): Den röda bollen, olja på duk, signerad och daterad 1950, ca 25x32 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Kundcenter

Einar Jolin Sommar

Budhistorik (34 bud)
3395283
35 000
3395281
34 000
3395277
33 000
3395279
33 000
3395277
32 000

Slutpris SEK:
35 000
3 525 EUR, 4 004 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.