Utelampa koppar Sommar

475687

UTELAMPA, koppar, 1900-talets mitt, för montage på fasad, galler över innerskärm i akryl, höjd ca 32 cm

Patina, slitage

Belysning, Utelampor, Specialauktion

Hylla 4

Utelampa koppar Sommar

Budhistorik (9 bud)
3389742
3388356
750
3389732
700
3388356
650
3389730
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.