Fåtöljer sadelgjord

475686

FÅTÖLJER, 2 st, naturfärgad sadelgjord, 1900-talets senare del, stomme i formböjd bokfanér, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer sadelgjord

Budhistorik (13 bud)
3390037
1 400
3390182
1 300
3390037
3390177
950
3390037
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.