Leif Liljeblad oljemålning

475685

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Vilande räv, olja på duk, signerad L LIljeblad, ca 46x61 cm

Fack 27

Leif Liljeblad oljemålning

Budhistorik (59 bud)
3390065
16 000
3390079
15 500
3390065
14 000
3390071
13 500
3390065
13 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.