Bord 1800-talets första hälft

475683

BORD, fanérat i mahogny, 1800-talets första hälft, höjd ca 72, diameter 91 cm, medföljande 1 iläggsskiva med sarg bredd 48 cm

Ytskador

Möbler, Matbord

Rum 16

Bord 1800-talets första hälft

Budhistorik (4 bud)

3396481
450
3396466
3395918
3392038

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.