Stolar

475680

STOLAR, 8 st., stomme rödbetsat lövträ, inköpt Nordiska Kompaniet på 1990-talet, sitthöjd ca 46 cm

Löstagbar klädsel, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar

Budhistorik (1 bud)

3396387
2017-07-31 20:35:06

2017-07-31 kl 21:24
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer