Stolar

475680

STOLAR, 8 st., stomme rödbetsat lövträ, inköpt Nordiska Kompaniet på 1990-talet, sitthöjd ca 46 cm

Löstagbar klädsel, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar

Budhistorik (1 bud)

3396387
2017-07-31 20:35:06

2017-07-31 kl 21:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.