Rune Jansson färglitografier

475679

RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, PT, färglitografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

Rum 9, Vagga 2

Rune Jansson färglitografier

Budhistorik (1 bud)

3396385
2017-07-31 20:33:33

2017-07-31 kl 21:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.