Mats Nörle oljemålning

475673

MATS NÖRLE (född 1946): En vårdag, olja på pannå, signerad Nörle, ca 45x59,5 cm

Fack 24

Mats Nörle oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3380931
3380930
3380914

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.