Sven Ahlgren oljemålning Sommar

475672

SVEN AHLGREN (1922-1997), Stockholmsvy mot Nybroplan och skärgårdsbåtar, olja på pannå, signerad Ahlgren, 47x56 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Specialauktion

Fack 48

Budhistorik (16 bud)
3390328
2 400
3390299
3390298
3390297
3390279
1 400

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer