Sven Ahlgren oljemålning Sommar

475672

SVEN AHLGREN (1922-1997), Stockholmsvy mot Nybroplan och skärgårdsbåtar, olja på pannå, signerad Ahlgren, 47x56 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana, Specialauktion

Fack 48

Budhistorik (16 bud)
3390328
2 400
3390299
3390298
3390297
3390279
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.