Lampbord jugend

475671

GOLVLAMPA / LAMPBORD, 1900-talets början, jugend, hamrad koppar, dekor med ugglor, på träsockel, skärm i glas och tenn, 2 cigarrhållare medföljer, höjd 168 cm

Lampskärm med en spricka, ytslitage, kontakt med skada

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Lampbord jugend

Budhistorik (6 bud)
3388917
1 400
3389607
1 300
3388917
3387973
750
3381491

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.