Lampbord jugend

475671

GOLVLAMPA / LAMPBORD, 1900-talets början, jugend, hamrad koppar, dekor med ugglor, på träsockel, skärm i glas och tenn, 2 cigarrhållare medföljer, höjd 168 cm

Lampskärm med en spricka, ytslitage, kontakt med skada

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Lampbord jugend

Budhistorik (6 bud)
3388917
1 400
3389607
1 300
3388917
3387973
750
3381491

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer