Paul Gauguin färgträsnitt

475667

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 27/260, färgträsnitt, 69x41 cm

Fack 51

Paul Gauguin färgträsnitt

Budhistorik (8 bud)
3389937
3383816
1 400
3383816
1 300
3384101
1 300
3383816

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.