Schackspel

475661

SCHACKSPEL, troligen Ryssland,1900-talets senare del, pjäser i brons, ihopfällt ca 30x15, utfällt 30x30 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Schackspel

Budhistorik (17 bud)
3396214
1 300
3395981
3395969
3395894
3395886
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.